13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststelletje en paar schoentjes, 19e-20e eeuw,
het kaststelletje gemodelleerd met panelen en beschilderd met bloemen, 'OA' gemerkt, de schoentjes gemerkt voor De Porceleyne Fles (enkele kleine randbeschadigingen)
Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220