13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, vier blauw wit aardewerk schotels, 18e eeuw
Allen met decoratie van levensboom. Drie schotels gemerkt HB voor de drie porcelyne flessies [schilfers, een schotel met chip].
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220