13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Frankrijk, drie blauw wit aardewerk knobbelvazen, 19e eeuw;
UItgevoerd met voorstelling van figuur met vogel in florale decor, met signatuur van Duijn. (een vaas hersteld, schilfers)
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220