Delft, Van Duijn, vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststel, 18e/ 19e eeuw,
met gemodelleerde panelen waarom rivierlandschappen, bestaande uit een set van drie balustervazen en twee trompetvazen (twee deksels missend, een deksel met gerestaureerde knop, alle met randbeschadigingen)
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: