13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, groot vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststel, 18e eeuw,
met geribde zijden en beschilderd met bloemen, bestaande uit een set van drie balustervazen en een paar tompetvazen (alle met restauraties en beschadigingen)
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 360
Hammer Price: € 360