13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Catalogue number: 1713
Delft, groot vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststel, 18e eeuw,

met geribde zijden en beschilderd met bloemen, bestaande uit een set van drie balustervazen en een paar tompetvazen (alle met restauraties en beschadigingen)

h. 41 cm

[5]

Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 360
Hammer Price: € 360

Hammer price: € 360