13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, polychroom beschilderde hartvormige aardewerken tulipière, 18e eeuw,
met vijf openingen, gekrulde handvaten, een zijde beschilderd met Flora, de andere met bloemen (restauraties)
Estimate: € 250 - € 500
Current bid: € 420
Hammer Price: € 420