Catalogusnummer: 1713
Delft, groot vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststel, 18e eeuw,

met geribde zijden en beschilderd met bloemen, bestaande uit een set van drie balustervazen en een paar tompetvazen (alle met restauraties en beschadigingen)

h. 41 cm

[5]

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: