Delft, groot vijfdelig blauw-wit aardewerken kaststel, 18e eeuw,
met geribde zijden en beschilderd met bloemen, bestaande uit een set van drie balustervazen en een paar tompetvazen (alle met restauraties en beschadigingen)
Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: