Theepot, 19e eeuw en theezeef met bijpassende houder,
langwerpig met afgeronde hoeken, geribde versieringen, knop van scharnierende deksel in vorm van opgerolde slang, donker houten greep, mt. en winkelier teken Nanno Folmer Groningen 1842, en getekend onduidelijk keurtje, 2e gehalte, theezeef en houder, samengesteld, diverse keuren,
h. 12 cm, h 7,5 cm, bruto 452 gr.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400