Soepopdienlepel, bowllepel met baleinen steel, 19e eeuw en eierlepel,
schuitvormige bak, mt. VV99, 2e gehalte, bowlepel onduidelijk gekeurd, eierlepel mt. J.M. van Kempen Voorschoten 1916, 2e gehalte,
deukjes bak soeplepel en bowllepel
l 32 cm, l 73 cm, l 24 cm, bruto 284 gr.
Taxatie: € 120 - € 160
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120