8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7521
Ovale spiegel in vergulde lijst in Louis XV-stijl, 19e eeuw.

Het geheel versierd met o.a. strikwerk en guirlande

h. 68, br. 56 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120