19e zitting - Dinsdag 14 mei 10:00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3384
China, rood gelakte hardhouten kast, 20e eeuw,

in twee verdelingen. Het geheel met vier deuren, ieder met ruit waarachter gestoken en deels vergulde panelen en drie laden

br. 84, h. 186, d. 40 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: