19e zitting - Dinsdag 14 mei 10:00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
China, rood gelakte hardhouten kast, 20e eeuw,
in twee verdelingen. Het geheel met vier deuren, ieder met ruit waarachter gestoken en deels vergulde panelen en drie laden
Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: