6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)
Winters landschap met figuren
paneel, gesign., 34 x 47 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Overboden