7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Eugene Brands (1913-2002)
gouache, gesign. l.o., verso signatuur en datering 1961, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 18 december 1996, lot 360, 15 x 21 cm.
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 550
Hammer Price: € 550