7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Eugene Brands (1913-2002)
'Between black and white'
gouache, gesign. l.o., verso titel, signatuur en genummerd 8482, II XI '88-1, herkomst: Galerie Mia Joosten, 26 x 38 cm.
Estimate: € 800 - € 1,400
Current bid: € 1,100
Hammer Price: € 1,100