Koninkrijk Hongarije, paar kandelaren, begin 19e eeuw,
beide op ronde voet gedreven met bloemmotieven, de gebolde schacht met banden met bloemmotieven, gekeurd voor Presburg, 1832. Gehalte 800/000,
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220