Buitenland, soepopdienlepel en Nederland, twee diverse gelegenheidslepels, 18e eeuw,
ronde gehamerde bak mt. IIUI(niet geïdentificeerd) gestempeld bijltje, één lepel met Caritas bekroond en mt. ster in rondje, de ander verguld en bekroond met personificatie van de Hoop mt. onduidelijk,
l 33cm, l 16 cm, l 17 cm, 284 gr.
Taxatie: € 160 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160