: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6217
Europese school, 18e/19e eeuw

Portret van een non

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420