14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Rusland, polychroom geschilderde en vergulde Iconostase op houten paneel, 18e eeuw.
Met centrale voorstelling van een Deësis. (beschadigingen)
h. 44 cm, b. 38,5 cm, d. 5 cm.
Estimate: € 1,000 - € 1,500
Current bid: € 1,400
Hammer Price: € 1,400