14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Rusland, polychroom geschilderde en vergulde icoon, 19e eeuw.
Met voorstelling van Moeder Gods 'niet met handen gesneden rots'.
h. 30 cm, b. 24,5 cm, d. 2,5 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 675
Hammer Price: € 675