14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Rusland, polychroom geschilderde icoon, 19e eeuw.
Met een voorstelling van de "Algeprezen Moeder". (beschadigingen)
h. 31,5 cm, b. 29 cm, d. 3 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80