14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Rusland, polychroom geschilderd en vergulde icoon, 19e eeuw.
Met voorstelling van de Maagd van Korsun, geflankeerd door de heilige Martinus en Catharina.
h. 35,5 cm, b. 30,5 cm, d. 3,5 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 90
Hammer Price: € 90