14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Rusland, polychroom geschilderde en vergulde Iconostase op houten paneel, 18e eeuw.
Met centrale voorstelling van een Deësis. (beschadigingen)
h. 44 cm, b. 38,5 cm, d. 5 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Hamerprijs: