15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Peter Bremens (geb. 1957), 'Icebergs and Parafernalia, 05-61', 2005.
Gesigneerd Peter Bremens, 05-61.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600