15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Huib Noorlander (1928-2004), deels groen gepatineerd belvormig sculptuur,
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100