15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Jaroslav Svoboda (1938), bruine glazen vaas met uitsparingen,
gesigneerd. en gedateerd 2000.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120