15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Keramisch vormstuk, boot, de ajour deksel met hurkend figuur,
te hangen aan drie kettingen, niet gesigneerd, etiket collectie van Achterbergh, nr. 1231a (deksel gerestaureerd)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60