15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Wit geglazuurde architecturale vaas, in de manier van Jan van der Vaart,
onduidelijk gemonogrammeerd en gedateerd '71.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160