020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2576
Peter Bremens (geb. 1957), 'Icebergs and Parafernalia, 05-61', 2005.
Gesigneerd Peter Bremens, 05-61.
H. 33 cm. B: 38 cm.
[1]
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €