15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2578
Winnie Teschmacher (1958), konisch glazen object deels gesatineerd, met ingesloten luchtbel,

gesigneerd Winnie T '99, 907.

H:11 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160