15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2579
Milos Balgavy (1959), gele optische glazen schijf en kwart bolvorm,

niet gesigneerd, (beide met chips)

D: 33,5 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280