15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Milos Balgavy (1959), gele optische glazen schijf en kwart bolvorm,
niet gesigneerd, (beide met chips)
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280