020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2578
Winnie Teschmacher (1958), konisch glazen object deels gesatineerd, met ingesloten luchtbel,
gesigneerd Winnie T '99, 907.
H:11 cm.
[1]
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €