020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2579
Milos Balgavy (1959), gele optische glazen schijf en kwart bolvorm,
niet gesigneerd, (beide met chips)
D: 33,5 cm.
[2]
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €