15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2579
update-catalogue
Milos Balgavy (1959), gele optische glazen schijf en kwart bolvorm,

niet gesigneerd, (beide met chips)

D: 33,5 cm.

[2]

Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €