15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Charlotte van Pallandt (1898-1997), bronzen sculptuur van vrouw in keermakers zit met handen boven hoofd, ca. 1952-1954.
Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
:
Hamerprijs:
Overboden