Catalogusnummer: 6069
Johan Barthold Jongkind (1819-1891)

Démolitions de la Rue des Francs-Bourgeois Saint-Marcel

gesigneerd en gedateerd in de plaat r.o. 1875, ets, uitgegeven door A. Cadart, Parijs, beeldmaat 15 x 23,5 cm

etching, 1875

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: