020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6411
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw
Allegorie op de schilderkunst
doek, 89 x 106 cm.
[1]
Taxatie: € 2.400 - € 3.200
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €