1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Overboden