1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4892
update-catalogue
Onduidelijk gesigneerd r.o.

Stilleven met bloemen in een vaas voor een Japanse houtsnede

doek

55 x 45 cm.

gesigneerd r.o., '27

1

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440

outbid-warning
Overboden