1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Paintings, watercolors, drawings and prints
Catalogue number: 4891
Nola Hatterman (1899-1984)

Bomen

litho

31 x 40 cm.

gesign. r.o., '30, 7/25

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 675
Hammer Price: € 675

Hammer price: € 675