1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4890
update-catalogue
Nola Hatterman (1899-1984)

Portret van Elisabeth de Nijs

houtskool

55 x 46 cm.

gesign. l.o., te dateren ca. 1930. Elisabeth de Nijs was getrouwd met de acteur Jan Lemaire jr. Ze was kostuumnaaister bij de Stadsschouwburg en kwam - net als Nola - bij de kunstenaarssociëteit De Kring. Nola woonde samen met haar geliefde, de schrijver, acteur en regisseur Maurits de Vries, in de jaren 20 enige tijd in huis bij het acteursechtpaar Jan Lemaire sr en zijn vrouw Anna Anken.

1

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500

outbid-warning
Overboden