Frankrijk, paar porseleinen en vergulde ijscoupes zgn. 'Seau a glace', Empire, ca. 1820;
Uitgevoerd met binnenbak en deksel. Handgrepen gevormd als zwaan. (een binnenbak en deksel gerestaureerd).
Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: