Mahoniehouten ronde jardinière, vroeg 19e eeuw;
op gedraaide kolompoot met driesprant en zwenkwieltjes. Met zinken binnenbak (voorheen globe standaard, beschadigingen).
Estimate: € 400 - € 800
Hammer Price: