8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7503
Convex spiegel in rijk gestoken grenenhouten lijst, 19e eeuw,

met voorstellingen va o.a. acanthusbladeren, voluten, hoorns de overvloeds, olijfbladeren, eierlijst, rolwerk en heraldisch wapenschild (rest.)

h. 133, br. 99 cm

Taxatie: € 1.700 - € 2.200
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900

Hamerprijs: € 1.900