Convex spiegel in rijk gestoken grenenhouten lijst, 19e eeuw,
met voorstellingen va o.a. acanthusbladeren, voluten, hoorns de overvloeds, olijfbladeren, eierlijst, rolwerk en heraldisch wapenschild (rest.)
Taxatie: € 1.700 - € 2.200
Huidig bod: € 1.900
Hamerprijs: € 1.900