8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7502
Schoorsteenspiegel met spiegel op zwart gelakt grenenhouten paneel, 20e eeuw,

met verguld lijstwerk en snijwerk met voorstelling van o.a. duiven, strikwerk, toorts en pijlenkoker, in Louis XV en XVI-stijl, 19e eeuw (samengesteld, lijstwerk rechts boven beschadigd, snijwerk licht beschadigd)

198 x 108 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60