Schoorsteenspiegel met spiegel op zwart gelakt grenenhouten paneel, 20e eeuw,
met verguld lijstwerk en snijwerk met voorstelling van o.a. duiven, strikwerk, toorts en pijlenkoker, in Louis XV en XVI-stijl, 19e eeuw (samengesteld, lijstwerk rechts boven beschadigd, snijwerk licht beschadigd)
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60