Rechthoekige spiegel in verguld houten grenenhouten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
met rozetten, kabel- en parellijstwerk
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100