Louis Goudman (1880-1939)
Stilleven met gipsen sculptuur bij bloemen
doek, niet ingelijst, gesign. l.o., '35, 120 x 90 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80