Ad Blok van der Velden (1913-1980)
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '75, 50 x 60 cm.
Provenance: familie van de kunstenaar
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120