Catalogusnummer: 1712
Delft, polychroom beschilderde hartvormige aardewerken tulipière, 18e eeuw,

met vijf openingen, gekrulde handvaten, een zijde beschilderd met Flora, de andere met bloemen (restauraties)

h. 16,4 cm

Taxatie: € 250 - € 500
Hamerprijs: