Delft, polychroom beschilderde hartvormige aardewerken tulipière, 18e eeuw,
met vijf openingen, gekrulde handvaten, een zijde beschilderd met Flora, de andere met bloemen (restauraties)
Taxatie: € 250 - € 500
Hamerprijs: