Catalogusnummer: 6082
Willem Witsen (1860-1923)

Vrouw met zak / Besneeuwd bos bij Ewijkshoeve

twee etsen, gesign., niet ingelijst, slechte staat en redelijke staat, 34 x 38 cm. en 26 x 33 cm.

[map]

Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180