Catalogusnummer: 1714
Delft, Van Duijn, een set van vijf geribde blauw-wit aardewerken knobbelvazen, 19e eeuw,

elk met Chinoiserie beschildering van figuur en vogel op een ommuurd terras (randbeschadigingen)

h. 26,5 cm

[5]

Taxatie: € 150 - € 300
Hamerprijs: