Delft, Van Duijn, een set van vijf geribde blauw-wit aardewerken knobbelvazen, 19e eeuw,
elk met Chinoiserie beschildering van figuur en vogel op een ommuurd terras (randbeschadigingen)
Taxatie: € 150 - € 300
Hamerprijs: