14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, gestoken houten sculptuur voorstellende Christus aan de geselpaal, 18e eeuw;
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 400 - € 800
Hamerprijs: