7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)
Boot in de haven van Concarneau
doek, gesign. r.o., '53, 82 x 94 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 340
Hammer Price: € 340